Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar misyonun dan saçmamıştır. Dünyada ve Türkiye de bilişimin gelişmesiyle beraber güvenlik problemleri de doğmuştur bu açıkları müşterilerimize sorun yaşatmaması için firmamız Paykasa Türkiye resmi bayiliğini alıp güvenli ve kaliteli alışveriş için müşterilerimize dünya standartların da alışveriş olanağı tanımıştır. Paykasa kart 14 haneli rakam ve sayılardan oluşup 7/24 gerek canlı destek veya whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip hiçbir şahsi bilginizi vermeden güvenli bir şekilde alım yapabilirsiniz.

Müşteri odaklı güler yüzlü temsilcilerimizden 7/24 destek alabilir tüm sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz Online Alışveriş dünyasından en kolay şekilde sizde faydalanabilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey canlı destek hattımızdan ya da whatsapp hattımızdan iletişime geçmeniz.

Şirketimiz rakip firmalara oranla en Uygun Paykasa Fiyatlarını sunmaktadır sizde Ucuz Paykasa Almak için Paykasacartal.com sitemizden 7/24 Güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kart üzerinden Bozum işlerini çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz yapmanız gereken Paykasa Kart kodunuzu ve hesap bilgilerinizi müşteri temsilcilerimizi iletmeniz bozum kurumuz güncel kura endeksli olup yüksek fiyattan Bozum işlemlerinizi gerçekleştirmektedir Paykasa Kart 14 Haneli olup Türkiye resmi bayisi olarak hızlı güvenilir müşteri odaklı hizmet vermekten büyük onur duymaktadır.

Paykasa Kart Türkiye de çoğu sitede güvenle kullanabilirsiniz kullanım alanınız dan firmamız sorumlu değildir firmamız 7/24 tüm bankalardan hizmet vermektedir. Güvenli ve hızlı alışveriş için günün her hangi bir saatinde müşteri hizmetlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Misyonumuz

Satın alma işlemlerinizi en hızlı yolla gerçekleştirmenize ve çözüm odaklı güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle hizmet yelpazesini topluluğun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, uluslararası kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri odaklı olan şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetini her şey den üstün tutmaktadır Paykasacartal.com sitemiz uzun yıllardır sosyal ve kültürel sorumluluğun en üst seviyede tutmayı başarmış olan bir firmadır.

Vizyonumuz

Türkiye de ve dünyada yaygın olan Online Alışverişin güvenilir hale getirmek için yepyeni bir 14 haneli kod ürettik Paykasa Kart alarak özel bilgilerinizi saklı tutarak güvenilir hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Firmamız güvenliği kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Amacımız Paykasacartal.com sitesi olarak rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir firmadan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

YASAL UYARI

on 23 Temmuz 2019 Genel with 0 comments

Şirketimiz tarafından satış ve pazarlaması yapılan Paykasa Kart, Paykwik Kart ve Neosurf Kart sadece yasal faaliyetler içersinde ve Türkiye Cumhuriyeti hukukuna uygun bir şekilde kullanılabilir. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunarak, sahte isim, sahte banka hesabı ve sahte kredi kartı kullanmak gibi eylemler ile şirketimizin ve ticari faaliyetimizin suç teşkil eden eylemlere […]

Read more

En İyi Paykasa Fiyat Seçenekleri

on 12 Şubat 2019 Blog with 0 comments

En iyi Paykasa fiyat seçenekleri İnternet dünyasında bulabileceğiniz en iyi paykasa fiyatları sitemizde kullanıcılar için sunulan hizmetin kalitesini artırmak ve memnuniyet sağlamak adına sunuluyor. Siz de seçeneklerinizi en iyi şekilde değerlendirerek paykasa alım işlemlerinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Aklınıza takılan soruları online destek hattı üzerinden uzman editörlere istediğiniz her an sorabilirsiniz. […]

Read more

Paykasa satın alma işlemleri

on 12 Şubat 2019 Blog with 0 comments

Paykasa satın alma işlemleri Online dünyanın yeni trendleri sitemiz üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Son zamanların en çok araştırılan konusu olan paykasa ile ilgili merak ettiğiniz her şey ve paykasa satın al işlemi için sayfamızı kullanabilirsiniz. Güvenli ödeme koşulları ve hızlı işlem güvencesi ile sitemizi kullanarak konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamış olacaksınız. Zaman kaybetmeden siz de sisteme […]

Read more

Son Zamanların Trendi Paykasa

on 11 Şubat 2019 Blog with 0 comments

Son zamanların trendi paykasa Popüler bir sanal oluşum olan paykasa kullanıcıların internet üzerinde yaptıkları işlemler arasında son zamanların favorisi durumunda. Sitemizde paykasa ile ilgili her türlü alım satım ve bilgilendirme ayrıcalıkları sunulurken işlemlerinizi güvenli bir ortamda ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmeniz için tüm teknolojik alt yapı etkili bir şekilde kullanılır. Zaman kaybetmeden bu eşsiz dünyaya […]

Read more