Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar misyonun dan saçmamıştır. Dünyada ve Türkiye de bilişimin gelişmesiyle beraber güvenlik problemleri de doğmuştur bu açıkları müşterilerimize sorun yaşatmaması için firmamız Paykasa Türkiye resmi bayiliğini alıp güvenli ve kaliteli alışveriş için müşterilerimize dünya standartların da alışveriş olanağı tanımıştır. Paykasa kart 14 haneli rakam ve sayılardan oluşup 7/24 gerek canlı destek veya whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip hiçbir şahsi bilginizi vermeden güvenli bir şekilde alım yapabilirsiniz.

Müşteri odaklı güler yüzlü temsilcilerimizden 7/24 destek alabilir tüm sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz Online Alışveriş dünyasından en kolay şekilde sizde faydalanabilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey canlı destek hattımızdan ya da whatsapp hattımızdan iletişime geçmeniz.

Şirketimiz rakip firmalara oranla en Uygun Paykasa Fiyatlarını sunmaktadır sizde Ucuz Paykasa Almak için Paykasacartal.com sitemizden 7/24 Güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kart üzerinden Bozum işlerini çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz yapmanız gereken Paykasa Kart kodunuzu ve hesap bilgilerinizi müşteri temsilcilerimizi iletmeniz bozum kurumuz güncel kura endeksli olup yüksek fiyattan Bozum işlemlerinizi gerçekleştirmektedir Paykasa Kart 14 Haneli olup Türkiye resmi bayisi olarak hızlı güvenilir müşteri odaklı hizmet vermekten büyük onur duymaktadır.

Paykasa Kart Türkiye de çoğu sitede güvenle kullanabilirsiniz kullanım alanınız dan firmamız sorumlu değildir firmamız 7/24 tüm bankalardan hizmet vermektedir. Güvenli ve hızlı alışveriş için günün her hangi bir saatinde müşteri hizmetlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Misyonumuz

Satın alma işlemlerinizi en hızlı yolla gerçekleştirmenize ve çözüm odaklı güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle hizmet yelpazesini topluluğun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, uluslararası kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri odaklı olan şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetini her şey den üstün tutmaktadır Paykasacartal.com sitemiz uzun yıllardır sosyal ve kültürel sorumluluğun en üst seviyede tutmayı başarmış olan bir firmadır.

Vizyonumuz

Türkiye de ve dünyada yaygın olan Online Alışverişin güvenilir hale getirmek için yepyeni bir 14 haneli kod ürettik Paykasa Kart alarak özel bilgilerinizi saklı tutarak güvenilir hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Firmamız güvenliği kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Amacımız Paykasacartal.com sitesi olarak rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir firmadan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.