Ziraat ve Paykasa

24 Mart 20 Ziraat ve Paykasa

Ziraat ve Paykasa

Ziraat ve Paykasa

İnternet üzerinden alışveriş yapma fırsatları arttıkça seçenekler ve alternatifler de artmaktadır. Daha önce ülkemizde Pay Pal kullanılıyordu. Daha sonra ülkemizde yasak gelerek kullanım kapatılmış ve birçok Pay Pal hesabı olan kişiler mağdur olmuştu. Şimdi ise Paykasa ve kartları geldi. Pay Palın yanı sıra Paykasa aslında ön ödemeli olan bir kart sistemidir. Paykasa kartını resmi sitesi üzerinden satın almalı ve evinize gelmesini beklemelisiniz. Eğer fiziksel olarak kullanmak istemiyorsanız aynı Pay Pal gibi kullanabilir güvenli bir şekilde sanal alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Nerede Kullanılır?

Paykasa her geçen gün gelişiyor ve kullanıcılarına daha güvenli ve rahat alışveriş fırsatları sunuyor. Birçok Türk banka ile anlaşan Paykasa, Ziraat bankası ile anlaşmış ve kullanıcılar rahatlıkla Ziraat ile Paykasa hesaplarını bağlayabilmektedirler. Düşük komisyon ücretleri sayesinde ek bir ücret ödemeden Ziraat Paykasa kartı alabilir, ister internet üzerinden alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İsterseniz de mağazalara giderek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İnternetin en güvenli alışveriş hizmetlerinden bir tanesi olan Paykasa ile artık hem kolay alışverişler yapabileceksiniz. Hem de düşük komisyonların yanı sıra kişisel bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde istediğiniz ürünleri satın alabileceksiniz. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Paykasa kartı almak için tek yapmanız gereken resmi internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Gerekli formu ve bilgileri doldurduktan sonra Paykasa kartı satın alabilir ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Okuma : 343