Ucuz Paykasa

11 Mart 20 Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa

Paykasa kartları, ön ödemeli sanal alışverişlerde kullanılan özel bir karttır. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartınız ile ödeme yapmak istemiyorsanız Paykasa kartları tam size göre. Ucuz Paykasa almak isterseniz resmi Paykasa sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra fiyat listesini daha detaylı görebilir, bozdurma ve para yatırma, kart alma gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Resmi Paykasa sitesi üzerinden rahatlıkla alabileceğiniz ucuz Paykasa kartları ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bayi olan sitelerde Paykasa kartları genelde hizmet bedeli eklenmektedir. Bu size fazla gelirse ucuz bir şekilde rahat ve kolaylıkla şirketin resmi sitesinden alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Türkiye’ye gelen Paykasa birçok bankalar ile anlaşmış ve bu bankalarda Paykasa ile entegre edilmiştir. Dolayısı ile rahatlıkla kendi bankalarınızı kullanarak ucuz Paykasa kartları alabilir ya da istediğiniz şekilde bozdurma işlemleri de yapabilirsiniz. Paykasa kartları sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapma fırsatını elde edersiniz.

Kredi kartları dolandırıcılığı arttıkça insanların sanal ortamda alışveriş yapması riskli olduğundan dolayı bu tür sanal kartları almak kaçınılmaz oluyor. Bu sayede hiçbir özel ve kişisel bilgilerinizi vermeden rahatlıkla alışverişlerinizi yapıyor ve tek kullanımlık Paykasa kartları ile 16 haneli kod, son kullanma tarihi ve CV kodunu girerek alışverişlerinizi tamamlıyorsunuz. Belirli kotalarda olduğundan dolayı tek kullanımlık kontör kartları gibi tek seferlik düşünebilirsiniz.

Okuma : 233