Paykasa ve Bakiye Bozdurma

30 Mart 20 Paykasa ve Bakiye Bozdurma

Paykasa ve Bakiye Bozdurma

Paykasa ve Bakiye Bozdurma

Paykasa, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan sanal bir karttır. Sanal dünyada kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi gizlilik konusunda önem veriyorsanız mutlaka sizlerde sanal kart kullanmalı ve kredi kartlarından uzak durmalısınız. Daima kişisel bilgileriniz ya da verileriniz çok rahat ve kolay bir şekilde internet üzerinden dolandırılıp çalınabilmektedir.

Bu yüzden sanal alışverişlerinizi yaparken kişisel ve özel bilgilerinizi gizli tutmalısınız. Kredi kart bilgilerinizi hiçbir şekilde hiçbir yerde her hangi bir site içerisinde tutmayın ya da kaydetmeyin. Bunların yerine ya da bunlarla uğraşmak yerine sanal kartlar olan Paykasa gibi kartları satın alın ve kullanın. Bu sayede güvenli bir şekilde internet üzerinden alışverişler yapabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma

Paykasa sanal kartı kontörlü bir hata kontör yükleme gibi olan kontörlü bir sistemdir. Bu kontörleri alabildiğiniz gibi Paykasa bozdur ile bozdurma şansınızda bulunmaktadır. Sistemin içinde bulunan kartı her daim yenilemek zorunda olduğunuzdan dolayı aynı kart üzerinden defalarca ödeme yapamıyorsunuz. Tek kullanımlık kontör kartı gibi düşünün. Dışarıdan da ödeme alamazsınız.

Örnek verecek olursak, 10, 30 ve 50 Euro‘luk Paykasa kartlar gibi çeşitli bakiyelerde kartlar bulunmaktadır. Bunlardan bir adet seçerek Paykasa kartınızı satın alıyorsunuz. Tek bir defalık olan bu sanal kartı istediğiniz zamanda ve yerde harcayabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden alışveriş konusunda kullanılan bu kontörlü sanal kartlar güvenlik amaçlı üretilmiştir.

Okuma : 231