Merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun

02 temmuz Merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun

Merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun

Merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun

Adını sıkça duyduğunuz paykasa sistemi online alışveriş tutkunlarının en büyük sorunu olan güvenlik sorununa çözüm olarak hayata geçirildi. Ödeme yaparken hesaplarınızın bir anda dolandırıcılar tarafından boşaltılmasını ya da kişisel bilgilerinizin kopyalanmasını istemiyorsanız siz de paykasa satın al araması ile sitemize katılın ve sisteme dair merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun.

 

Kart satın almak için doğru adres

Kullanımı oldukça kolay olan paykasa sistemi güvenli bir alışveriş için gerekli olan tüm özellikleri taşıyor. Sizin hesabınıza entegre edilen ve belirlediğiniz limit kadar alışveriş yapmanızı sağlayan 16 haneli kart numaranız ile internetin her alanında alışveriş yapabileceksiniz. On binlerce kullanıcısı bulunan bu sistem hayata geçirildiği günden bu yana hiçbir güvenlik sorunu yaşamadı. Üst düzey önlemler ile paranızı koruma altına alan uygulamayı yakından tanımak ve kart edinmek için paykasa satın al sekmesini kullanarak editörlerimiz ile iletişim kurun.

 

Kısa sürede kullanmaya başlayın

Gıda, kozmetik, oyun, eğlence, tekstil ve daha bir çok alanda alışveriş yapan insanlar online alışverişin konforunu yaşarken artan güvenlik tehditleri nedeniyle de sıkındı duyuyor. Bu güvenlik tehdidini ortadan kaldırmakta kararlı olan paykasa sistemine sahip olmak ve kredi kartı bilgileri gibi kişisel bilgileri kullanmadan ödeme yapabilmek için paykasa satın al sekmesi üzerinden talebinizi iletin. Kısa sürede sisteme dahil olarak kullanmaya başlayacaksınız.

Okuma : 190