Paykasa Ne İşe Yarar?

19 Mart 20 Paykasa Ne İşe Yarar?

Paykasa Ne İşe Yarar?

Paykasa Ne İşe Yarar?

Son zamanlarda kredi kartı ile alışveriş yapmak artık güvenli olmamakla birlikte sanal hırsızların çoğalması ayrıca risk ve korku vermektedir. Bundan dolayı kredi kart zorunluluğunu tamamen unutturan sistem olan Paykasa, son zamanlarda özellikle sanaldan alışveriş yapma ve ürün satın almak isteyen müşteriler için adeta kurtarıcı haline geldi. Kredi kartı sahibi olmayanların ve kredi kartı kullanıp kişisel bilgilerini vermek istemeyenler bu ön ödemeli olan sanal kartı ve benzerlerini tercih etmektedir.

Paykasa sanal kartı kullanma konusunda her hangi bir limitin olmaması, tek kullanımlık kartların olması sayesinde müşteriler ayrıca sevinmektedir. Limitleri tamamen müşteriler kendileri belirlemektedir. Alışveriş ve ürün harcamalarınız ne kadar ise o kadar bakiye yüklüyor olmanız size ayrıca daha güvenli alışveriş fırsatı vermektedir. Bu sayede kartınızdan ekstra çekimler yaşanmayacak, limit ne ise tek kullanımlık olarak o kartı kullanabilirsiniz.

Belirli şartlar içerisinde internet üzerinden ödeme yapabilmenize fırsat veren Paykasa, en güvenilir sanal kartlardan bir tanesidir. Para yüklemeleri yaptıktan sonra kontör şeklinde olan tek kullanımlık olarak sizlere 16 haneli kodlar verilecek ve bu kodları not almanız, kimse ile paylaşmamanız ve harcamalarda kullanmanız yeterli olacaktır.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kullanımı düşünüldüğünden daha kolaydır. Normal kredi kartı kullanır gibi 16 haneli kod, son kullanma tarihi ve CV kodunu girerek alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz olmadığı için güvenle bu kullan at kartlarını kullanabilirsiniz.

 

Okuma : 277