Paykasa Nedir ?

08 Mart 20 Paykasa Nedir ?

Paykasa Nedir ?

Paykasa Nedir?

Paykasa sanal kartı, çevrimiçi sanal aracılığı sayesinde yapılan harcamalar için müşterilere güvenli seçenekler sunan sanal bir karttır. Ön ödemeli olan bu sanal kartı kullan at kontör şeklinde düşünebilirsiniz. Alışveriş yaparken her hangi bir özel ve kişisel bilgilerinizi girmeden sadece size verilen 16 haneli numarayı girmeniz yetecektir. Bütçenize uygun birçok Paykasa kartları bulunmakta ve satın almanız için resmi siteye girmeniz yeterli olacaktır.

Genel olarak online siteler üzerinden yapılan alışverişler için güven amaçlı kullanılan Paykasa, güven duymadığınız alışveriş sitelerinde kredi kartı kullanmak ve bilgilerinizi vermek yerine bu sanal kartlar ile harcama yapmak daha sağlıklı olacaktır. Özellikle son dönemlerde popüler olan Paykasa, Türkiye’nin en önde gelen ve güvenilir sanal kartlarından bir tanesi haline gelmiştir. Paykasa kart satışlarını resmi Paykasa sitesinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Paykasa, kartları tek kullanımlık kontör sanal kartlardır. Çeşitli tiplerde ve bakiyelerde bulunan bu kartlar kredi kartları gibi 16 kodlu numaralara sahiptir. Güvenlik kodu dahi bulunan Paykasa kartlarında ayrıca son kullanım tarihine de sahiptir.

İnternetten ürün satın alacağınız zaman kişisel bilgilerinizi girmek yerine Paykasa kartları üzerinde bulunan numara ve kodları girmeniz, sizi olası dolandırıcılıklarından da koruyacaktır. Tek kullanımlık olan Paykasa kartları sizleri dolandırıcılardan ve sahte sitelerin risklerinden koruyacak, kredi kartlarınıza zarar gelmeden alışveriş yapmanıza fırsat verecektir. Resmi sitesinden kolaylıkla alabilirsiniz.

 

Okuma : 239