Paykasa Bozum

28 Mart 20 Paykasa Bozum

Paykasa Bozum

Paykasa Bozum

İnternet sayfalarında online bir şekilde güvenli alışveriş yapmanızı ve ürün satın almanızı sağlayan ön ödemeli sanal bir kart sistemine Paykasa denmektedir. Paykasa gibi birçok sanal kart olsa da şuan Türkiye ve Türkiye’de ki bankalar ile entegre olan sadece Paykasa bulunmaktadır. Bundan dolayı Paykasa satın alımlar ve bozdurmalar için kullanılmaktadır. Paykasa bozdurma işlemleri düşünüldüğünden daha kolaydır.

Paykasa Kolay Bozum

Resmi ya da güvenilir Paykasa sitesine girmelisiniz. Daha sonra hangi kuru seçmek istediğinizi ve bozduracağınızı bilmeniz gerekiyor. Güncel olan kurları öğrenmek için interneti kullanabilir ya da canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel kurlardan sonra resmi Paykasa sitesinde hesap içerisinde Paykasa Bozdur ile istediğiniz kuru seçebilir ve anında istediğiniz banka bilgilerine paranızı aktarabilirsiniz.

Paykasa ile güvenli olan ürün satın alımlarınız artık çok daha kolay hale gelmiştir. Bilhassa kredi kartını çevrimiçi sanal mağazalarda kullanmak istemeyen birçok kişi yer almaktadır. Bu şahıslar bilhassa yurtdışı üzerinden alışveriş yapmak istemektedir. Fakat bazen her siteye güvenilmemektedir. Her ne kadar Türkiye’de eskiden Pay Pal olsa da şimdi olmadığı için birçok kişi kredi kartı bilgilerini vermek istemiyor. Bundan dolayı Paykasa gibi sanal kartları tercih ederek güvenli bir şekilde kişisel bilgileri vermeden alışveriş yapabilmektedir. Bunun yanı sıra Türkiye’de bulunan bankalar ile anlaşan Paykasa, hesaplarınıza daha hızlı bir şekilde bozdurma işlemlerini de yapabilmektedir.

Okuma : 223