Paykasa Kart Fiyatları

26 Mart 20 Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa sanal kart sistemi sanal alışverişler için en güvenli ve uygun ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa fiyatları Euro şeklinde işlem görürken en düşük 10 € bulunmaktadır. En fazla Paykasa kartı ise 1000 € yer almaktadır. Tabi daha fazla almak isteyen olursa müşteri destek ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Paykasa kartları sayesinde dünyada milyonlarca kişi kredi kartı kullanmadan dolandırıcılardan korunarak tek kullanımlık Paykasa kartları ile ödeme yapabilmektedirler. Bu sayede güvenli alışverişlerin tadını çıkarıyor ve hiçbir bilginizi kimse ile paylaşmanıza gerek kalmıyor.

Uygun Paykasa Fiyatları

Paykasa fiyatları bayilere ve döviz kuruna göre değişmektedir. Resmi site üzerinden Paykasa kartları alırsanız fiyatları sadece güncel döviz kuru üzerinden yapılarak satılmaktadır. Bu hem uygun hem de ucuz Paykasa kartı fırsatı vermektedir. Eğer bayilerden almak isterseniz öncelikle araştırmalı ve güvenli olup olmadığını öğrenmelisiniz. Paykasa hiçbir şekilde kart alacağınız zaman sizden kişisel bilgi ya da özel bir veri istemez. Öncelikle bunu isteyen bayilerden uzak durunuz. Ayrıca bazı bayiler Paykasa fiyatları üzerinden artış yapmakta ve hizmet bedeli ile komisyon almaktadırlar. Bu size pahalı geliyor ise resmi site üzerinden güvenli ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Paykasa kartları satın aldıktan sonra 16 haneli kod, son kullanma tarihi ve CV kodunuzu almayı unutmayınız. Eksik bilgi gönderen bayi olursa mutlaka şikâyet etmeli ve bu tür dolandırıcılardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Okuma : 241