Ziraat bankası müşterilerine güzel haber!

14 Ocak 20 Ziraat bankası müşterilerine güzel haber!

Ziraat bankası müşterilerine güzel haber!

Ziraat bankası müşterilerine güzel haber!

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından olan Ziraat Bankası müşterileri artık online alışverişlerde daha güvenli bir ödeme kanalı kullanıyor. Siz de bu avantajdan yararlanmak için paykasa ziraat araması ile paykasa edinebilirsiniz. Sanal bir çelik kasa görevi gören paykasa uygulaması güvenlik sorunlarının kalıcı çözümü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Paranızı ve kişisel verilerinizi korumak için en mantıklı adım olan nu yeni uygulamayı sitemiz aracılığı ile edinebilirsiniz.

 

Zaman kaybetmeden sisteme dahil olun

Türk ekonomisinde koca bir çınar olarak bilinen Ziraat bankası yeni hayata soktuğu uygulama ile kullanıcı güvenliğini üst düzeye çıkardı. Siz de bu avantajdan yararlanmak için paykasa ziraat araması ile paykasa edinebilirsiniz. Sanal bir çelik kasa görevi gören paykasa uygulaması güvenlik sorunlarının kalıcı çözümü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Paranızı ve kişisel verilerinizi korumak için en mantıklı adım olan nu yeni uygulamayı sitemiz aracılığı ile edinebilirsiniz. Hem güvenli hem de hızlı bir alışveriş tecrübesi yaşamak için zaman kaybetmeden sisteme dahil olun.

 

Tüm deneme testlerini başarıyla geçti

Giyim, kozmetik, gıda ya da aksesuar alışverişlerinizde kullandığınız online ödeme kanallarını bir kenara bırakarak paykasa sistemine geçin. Siz de bu avantajdan yararlanmak için paykasa ziraat araması ile paykasa edinebilirsiniz. Sanal bir çelik kasa görevi gören paykasa uygulaması güvenlik sorunlarının kalıcı çözümü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Paranızı ve kişisel verilerinizi korumak için en mantıklı adım olan nu yeni uygulamayı sitemiz aracılığı ile edinebilirsiniz. Tüm zamanların en güvenli ödeme kanalını sunan bu uygulama deneme testlerini de başarıyla geçti.

 

Editörlere danışın

Detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için sitemizi ziyaret ederek editörler ile görüşme şansını kullanın. Siz de bu avantajdan yararlanmak için paykasa ziraat araması ile paykasa edinebilirsiniz. Sanal bir çelik kasa görevi gören paykasa uygulaması güvenlik sorunlarının kalıcı çözümü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Paranızı ve kişisel verilerinizi korumak için en mantıklı adım olan nu yeni uygulamayı sitemiz aracılığı ile edinebilirsiniz.

 

Okuma : 245