Paykasa Bozdur

07 Mart 20 Paykasa Bozdur

Paykasa Bozdur

Paykasa Bozdur

Paykasa, internet sitelerinde rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan ön ödemeli sanal bir kart sistemidir. Satın alacağınız karta göre bakiye eklenir ve ona göre alışveriş yapabilirsiniz. Size verilen 16 hane ile sanal alışverişlerinizi güvenle yaparsınız. Kişisel bilgilerini vermek istemeyen ya da güvenmeyen birçok kişi Paykasa kart ile çok rahat bir şekilde alışverişlerini yapabilmektedirler. Peki, Paykasa bozdurma nasıl yapılır?

Adım Adım Bozdurma

İlk olarak hangi kura bozduracağınızı bilmeniz gerekmektedir. Daha sonra güncel kurları öğrenmek için müşteri destek ile iletişime geçmelisiniz. Güncel kurları öğrendiğiniz zaman resmi Paykasa sitesine giriş yaparak hesap bilgileriniz üzerinden Paykasa Bozdur seçeneği ile istediğiniz yüksek kur ile bozdurabilir, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Paykasa kartı güvenli alışverişler için özel olarak yapılmıştır. Özellikle Türkiye gibi bir yerde kredi kartını internet üzerinden kullanmak istemeyen birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler özellikle yurtdışı üzerinden alışveriş yapmak istiyor fakat güvenemiyorsa o zaman Pay Pal ile alışveriş yapabilmekteydi. Fakat Pay Pal Türkiye’de kapandıktan sonra hiçbir şekilde alışverişler güvenli olmamıştı. Paykasa Türkiye’ye geldiğinden beri birçok yenilikler getirmiş ve kullanıcıların kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamıştır.

Paykasa ayrıca birçok banka ile anlaşarak Türkiye’de bulunan hesaplarınız ile Paykasa hesabınızı entegre edebilir ve rahatlıkla para transferi ve bozdurma işlemleri yapabilirsiniz. Bu sayede alışverişler daha güvenli ve gönül rahatlığı ile yapılabilmektedir.

Okuma : 262