Kişisel bilgilerinizi riske atmayın

15 Mayıs Kişisel bilgilerinizi riske atmayın

Kişisel bilgilerinizi riske atmayın

Kişisel bilgilerinizi riske atmayın

Haberlerde sık sık karşılaştığınız dolandırıcılık girişimlerinin bir mağduru olmak istemiyorsanız siz de güvenli ödeme kanalları arasında en popüleri olan paykasa kart uygulamasına geçin. İşlem masrafları ya da faiz içermeyen bu uygulama kişisel verilerinizi riske atmadan internet ortamında rahatlıkla alışveriş yapmanızı sağlıyor.

 

Paranızın güvenliği paykasa sistemine emanet

İnternet korsanlarının sürekli olarak gerçekleştirdiği dolandırıcılık girişimleri insanların kişisel bilgilerini kopyalamak ve finansal hesapların boşaltılması ile ciddi mağduriyetler doğuruyor. Alışverişinizi tamamladıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapacağınız sırada gerçekleştirilen saldırılar ve verilerinizin kopyalanması hem maddi hem de manevi olarak sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu sorunun önüne geçmek ve riski ortadan kaldırmak için siz de paykasa kart uygulamasını inceleyebilirsiniz. Kısa sürede on binlerce insanın kullanmaya başladığı bu uygulama ekstra masraf çıkarmadan paranızın koruma altında kalmasını sağladığı için online alışverişi daha güvenli hale getiriyor.

 

Gerekli adımları sırasıyla takip edin

Türkiye’de faaliyete başladığı günden bu yana hiçbir güvenlik sorun yaşamayan paykasa sistemi sorunsuz çalışma profili ile takdir topluyor. Siz de ödemelerinizi güvenli bir kanal taşımak ve kredi kartı gibi özel bilgileri kullanmak zorunda kalmamak için paykasa kart edinin. En uygun koşullar ve hızlı kullanım olanakları ile sitemiz paykasa uygulamasına geçmeniz için gerekli olan adımları takip edebileceğiniz bir kaynak niteliğindedir.

Okuma : 163