Ödemelerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirin

14 Mayıs Ödemelerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirin

Ödemelerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirin

Ödemelerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirin

Türkiye’de internet kullanıcıları ödeme kanalları arasından en popüleri olan paykasa uygulamasına yöneliyor. Son haftalarda kullanıcı sayısı iki katına çıkan bu sistem kişisel verilerinizi güvence altına alarak dolandırıcılık girişimlerinden korunmanızı sağlıyor. İnterneti daha güvenli hale getiren bu sisteme katılmak için birkaç dakikalık başvuru işlemini gerçekleştirin ve belirlediğiniz limitler dahilinde alışverişinizi yapın.

 

16 haneli bir kart numarasına sahip olun

İnternet kullanıcılarının en büyük sorunu alışverişler sırasında yaşanan ödeme sorunudur. Ödemeleri kredi kartı ya da banka kartı ile gerçekleştiren kullanıcılar yaşanan güvenlik sorunlarından dert yakınırken yakın zamanda hayata geçirilen paykasa sistemi bu sorunun çözümünü sunuyor. Gerek kişisel bilgilerin güvenliği gerekse kimlik bilgilerinin kopyalanma riski nedeniyle insanların muallakta kaldığı alışveriş konforunu güvenli bir platforma taşıyan bu sistem 16 haneli bir kart numarasının dışında kişisel hiçbir veri kullanmadan alışverişinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak.

 

Birkaç dakikada ödemenizi tamamlayın

Bu kart numarasına bağlı paykasa kartınıza alışverişlerinizde kullanmak istediğiniz limiti belirleyerek nakit para kullanır gibi kodunuzu kullanacaksınız. Avrupa’da hayata geçirilen benzer sistemlerden çok daha kapsamlı olan bu uygulama ülkemizde son zamanların en çok tercih edilen ödeme aracı haline geldi. Hem pratik kullanımı hem de finansal güvenliği ile dikkat çeken uygulamanın birkaç dakikada ödeme gerçekleştirmenize imkan sağlaması da verimliliğinin artmasına neden oldu.

Okuma : 209