Paykasa Fiyatları

05 Mart 20 Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa kartları, sanal alışverişler için güvenli, hızlı bir şekilde nakit ve kredi kartı kullanım yapmanıza gerek kalmadan alışverişlerinizi yapmanıza, ödeme yapmanıza ve oyun oynamanıza fırsat veren ön ödemeli bir sanal karttır. Paykasa fiyatları bayilerin verdiği hizmet fiyatlarına göre artarken gerçek ve kaliteli olan resmi sitesinde ise güncel döviz kurları üzerinden kart alımı yapılabilmektedir. Paykasa alırken mutlaka araştırmayı ihmal etmeyiniz. Aksi halde kişisel bilgilerinizi isteyen ve yüksek fiyatlarda kart sunan siteler dolandırıcı olduğunu unutmayınız.

Paykasa Limitleri

Paykasa fiyatları limitlerine göre ve döviz kuruna göre değişebilmektedir. 10, 15, 20, 25, 30, 50, 60, 100, 150, 200, 250, 500, 1000 € şeklinde çeşitli Paykasa limitleri ve kartları bulunmaktadır. Bunları alırken bayi sitelerinde hizmet bedellerini ekleyerek döviz fiyatının çok üstünde satmaktadırlar. Eğer bunlar size pahalı geliyor ve güvenemiyorsanız o zaman resmi Paykasa sitesi üzerinden hesap oluşturabilir ve uygun fiyatlarda Paykasa kartı almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Paykasa fiyatları ayrıca birçok bayi sitesinde de az görünebilir. Sadece pahalı fiyat verenler dolandırıcı değil ayrıca az fiyat verenler de dolandırıcı olabilirler. Kişisel ve özel bilgilerinizi isteyen sitelerden kesinlikle kart alışverişi yapmayınız. Bundan dolayı güvenli alışveriş yapmak istiyorsanız Paykasa kartı alacağınız zaman çok dikkatli olup araştırmalısınız. Daha sonra kartlar ile güvenli alışverişlerinizin keyfini çıkartabilir ve istediğiniz zaman bozdurabilirsiniz.

Okuma : 236