Paykasa Fiyat Limitleri

19 Mart 20 Paykasa Fiyat Limitleri

Paykasa Fiyat Limitleri

Paykasa Fiyat Limitleri

İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapma fırsatı veren sanal kart sistemleri sayesinde kredi kartlarınızı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sistemlerden bir tanesi de Paykasa ön ödemeli sanal kart sistemidir. Türkiye üzerinden birçok kullanıcının da kullandığı Paykasa dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Güvenli bir alışveriş sayesinde kredi kartı dolandırıcılarından korunmuş oluyorsunuz. Bundan dolayı milyonlarca kişi güvenli, kolay ve rahat sanal alışverişlerin tadını sanal kart sistemleri ile çıkartmaktadır. Peki, Paykasa fiyatları diğer sistemlere göre nasıl?

Paykasa Fiyatları

Paykasa sanal kart sistemi diğer sanal kart sistemlerine nazaran sadece Euro bazlı para birimi ile işlem görmektedir. Bundan dolayı satın almak isteyen Türk kullanıcılar öncelik olarak döviz kuruna göre Euro çeviriyor ve alıyor. Eğer resmi sitesi üzerinden satın alırsanız her hangi bir hizmet bedeli ödemeden uygun fiyatlarda Paykasa kart alabilirsiniz. Fakat Paykasa bayilerinden satın alırsanız hizmet ve komisyon bedeli ödeyerek 10-20 TL fazladan ödeyebilmektesiniz. Paykasa fiyatları bayilerden bayilere değişirken en önemlisi resmi sitede bulunan döviz kuruna göre gerçekleşmektedir.

Paykasa alırken her hangi bir özel ya da kişisel bilgileriniz istenmemektedir. Bundan dolayı bu bilgilerinizi isteyen olursa dikkat etmeli ve vermemelisiniz. İyi araştırma yapmalı ve buna göre kaliteli sitelerden ya da direk olarak resmi Paykasa sitesinden almalısınız. 10 ile 1000 € arasında Paykasa fiyatları ve kartları bulunmaktadır.

Okuma : 246