Paranızı banka hesabınıza alın

25 Nisan 2 Paranızı banka hesabınıza alın

Paranızı banka hesabınıza alın

Paranızı banka hesabınıza alın

Para güveliği ile online alışverişlerde kullanılan en popüler ödeme aracı olan paykasa, müşterilerine alışveriş sonrasında da hizmet vermeye devam ediyor. Paykasa kartınızın kalan bakiyesini alışverişlerde değil de nakit olarak kullanmak isterseniz paykasa bozum sekmesini kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Zaman kaybetmeden sisteme katılın ve paranızı banka hesaplarınıza alın.

 

Kart numarası ile transfer talebi oluşturun

Türkiye’de online alışveriş kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği ve güvenli alışveriş konusunda çığır açan içeriği ile ilgi odağı olan paykasa kart sistemi finansal güvenliğin yanı sıra her zaman geçerli olan bir teknik destek hizmeti de sunuyor. Kartınıza yüklediğiniz bakiyenizi harcamaktan vazgeçerseniz sisteme dahil olarak paykasa bozum talebi oluşturabilirsiniz. Talebinizi oluşturduğunuz an işleme alınan aktarım birkaç dakika içinde gerçekleşecektir. Profesyonel editör kadrosuna ulaşmak için sitemizi ziyaret edin ve kart numaranız ile talep formunu oluşturun.

 

Aktarımın gerçekleşmesi için birkaç dakika bekleyin

Para kullanımı için güvenlik ilkesini her şeyden önde tutanların ortak adresi olan sitemiz paykasa ile ilgili tüm işlemlerinizde yanınızdadır. Bu kapsamda paykasa kartınıza para yüklemenin yanı sıra kartınızda kalan paranın kullanımı için de talep oluşturabilirsiniz. Sitemizde bulunan paykasa bozum sekmesi bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz talebi oluşturmanızı sağlıyor. Zaman kaybetmeden sisteme giriş yapın ve banka bilgilerinizi ileterek aktarımın gerçekleşmesi için birkaç dakika bekleyin.

Okuma : 210