Paykasa bozdurma işlemi için sitemizi kullanın

19 Nisan 2 Paykasa bozdurma işlemi için sitemizi kullanın

Paykasa bozdurma işlemi için sitemizi kullanın

Paykasa bozdurma işlemi için sitemizi kullanın

Güvenli ödeme aracı olan paykasa sistemine katılmak için kartınıza eklediğiniz para işlemler sonrasında da sizin kullanımınızdadır. Alışverişten artan paranızın kartta kalmasını istemiyorsanız dilediğiniz an nakde çevirebilir ve banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Paykasa bozdurmak olarak tanımlanan bu işlemi gerçekleştirmek için paykasa bozdur sekmesini kullanın.

 

Paranızın tamamını nakde çevirebileceksiniz

Paykasa sistemini edinmek için kullanacağınız sitemizde paykasadan arta kalan paralarınızı bozdurma konusunda da hizmet alabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve verimli bir ödeme aracı olan paykasa sistemi alışverişlerinizden arta kalan paranızı dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlıyor. İster bir başka alışverişte isterseniz de nakit olarak paranızı kullanmanız için sitemizde bulunan paykasa bozdur sekmesini kullanmanız gerekir. Bu sekmede kalan paranızın her bir kuruşunu banka hesabınıza aktarmak için talimat oluşturmanız yeterli olacaktır. Kart numaranız ile kartınızdaki paranın miktarını sisteme bildirin ve birkaç dakika içinde paranızın tamamını alın.

 

Paranızı istediğiniz an çevirin

Herhangi bir sebeple paykasa kartınıza yüklediğiniz parayı alışverişte kullanmaktan vazgeçtiyseniz sitemiz size paranızı nakit olarak kullanma olanağı sunuyor. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için bir banka hesabınızın olması ve kart numaranız ile paykasa bozdur sekmesine girerek talimat oluşturmanız gerekir. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek editörlerimize talimatınızı iletebilirsiniz. Güvenli kullanım ile memnuniyet sağlayan paykasa para çevirme işlemlerinde de kullanıcıların sorunlarına çözüm sunuyor.

Okuma : 198