Paykasa Bozdurma Fırsatları

04 Mart 20 Paykasa Bozdurma Fırsatları

Paykasa Bozdurma Fırsatları

Paykasa Bozdurma Fırsatları

İnternet üzerinden çevrimiçi olarak yapılan birçok alışverişlerde genel olarak kredi kartları kullanılmaktadır. Müşterisine ait birçok kişisel ve özel bilgiyi barındıran kredi kartını internet ve sanal yerlerde kullanmak düşündüğünüz gibi kullanılması oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bilhassa işinde profesyonel dolandırıcıların sıklıkla bulunduğu bu vakitlerde kullanılan kredi kartları, müşterisine büyük ölçüde zararlar verebilmektedir. Bu gibi birçok durumları görmek istemeyen şahısların çok daha güvenli olan kartları tercih etmektedir. Bu güvenli kartlardan bir tanesi de Paykasa, ön ödemeli çalışan sanal bir sistemli karttır.

Bozdurma İşlemleri

Paykasa kartının içerisinde kalan miktarın alınması halinde nakit olarak da çekilebilmektedir. Paykasa bozdur işlemi ile ilk olarak hesabın içerisindeki miktar hesaplanmaktadır. O zamanki kur değerlerine göre çevrilip bozdurulur. Müşterinin söylediği banka bilgileri ve hesap numaralarına kısa bir vakit içerisinde anında gönderilir. Paykasa kur bozdurma işlemi içerisinde güvenilir internet sayfaları seçilmelidir. Başka sitelerden yapılan bozdurmalarda belki dolandırıcılar olduğundan dolayı dikkat edilmeli ve ilk olarak kartı nereden aldıysanız o site ile irtibata geçmeli ya da resmi Paykasa sitesine giriş yapmalısınız.

Paykasa hesabının içinde yer alan paranın gerekli olması durumunda ise cash şeklinde alınabilmektedir. Bunun için ilk olarak Paykasa bozdurmada söylenilenleri bu işlem sırasında hesap içerisindeki tutara göre belirlenmektedir. Çekilecek para o an ki kur ne ise ona göre çevrilir ve para çekim işlemi yapılır.

Okuma : 211