Paykasa paranızı bankaya aktarın

25 Nisan 2 Paykasa paranızı bankaya aktarın

Paykasa paranızı bankaya aktarın

Paykasa paranızı bankaya aktarın

Türkiye’de on binlerce insanın kullandığı ve güvenlik ilkesi nedeniyle memnuniyet oranı oldukça yüksek olan paykasa uygulaması alışverişlerden arta kalan paranızı banka hesaplarınıza aktararak geri almanızı kolaylaştırıyor. Bunun için sitemizde bulunan paykasa bozdur sekmesini kullanmanız ve talimatınızı banka bilgilerinizle birlikte iletmeniz yeterlidir.

 

Müşteri memnuniyeti birinci önceliktir

Profesyonel bir yazılım ile paranızı güvence altına alarak alışveriş yapmanızı kolaylaştıran paykasa kart ile kişisel verilerinizi güvende tutabilirsiniz. Tüm işlemler bittiğinde ise alışverişlerden arta kalan paranızı ister bir sonraki alışverişte kullanın isterseniz de nakde çevirerek banka hesabınıza aktarın. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sitemizin paykasa bozdur sekmesine ulaşın ve banka hesap numaranızı ileterek kartınızda kalan paranın aktarılmasını talep edin. Talebiniz en kısa sürede işleme alınır ve birkaç dakika içinde paranız banka hesabınızda olur. Müşteri memnuniyeti finansal konularda da birinci önceliktir.

 

Aktarım saatine dikkat edin

Doyasıya alışveriş yaptığınız paykasa hesabınızda farklı sebeplerden dolayı arta kalan paranızı kullanmak için nakit talebi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir ek ücret ödemeden paranızı nakde çevirmek istiyorsanız sitemizin paykasa bozdur sekmesini kullanın ve kolay bir şekilde banka aktarımını gerçekleştirin. Banka hesabınıza aktarılacak olan paykasa kart bakiyeniz birkaç dakika içinde hesabınıza geçmiş olur. Hafta sonu ya da gece saatlerinde gerçekleştirilen işlemlerde ise banka politikaları gereği hesap bir sonraki iş saatinde aktarılacaktır.

Okuma : 178