Kredi kartı ile benzer özellikler

17 Nisan 2 Kredi kartı ile benzer özellikler

Kredi kartı ile benzer özellikler

Kredi kartı ile benzer özellikler

Kredi kartı ile benzer özelliklere sahip bir kart olan paykasa kartın tek farklı yanı çok daha güvenli olmasıdır. Kredi kartı gibi 16 haneli bir kart numarası olan ve güvenlik kodu bulunan bu kart belirlediğiniz limit kadar alışveriş yapmanızı sağlar. Bu sisteme dair merak ettiğiniz tüm sorulara paykasa al sekmesinde yanıt bulabilirsiniz.

 

Size özel bir kart

Herhangi bir alışveriş işleminde ödeme kanalına geçtiğinizde sizden istenen kart numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi gibi bilgiler paykasa kartta da vardır. Aynı sistem ile bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa uygulamasını kredi kartından ayıran temel farklar ise paykasada herhangi bir faiz ya da işletim ücreti uygulanmamasıdır. Öte yandan paykasa bir ön ödemeli kart olduğu için güvenliği kredi kartı ya da banka kartına oranla çok daha fazladır. Siz de paykasa al talimatı vererek size özel bir kart hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

 

Sitemizde kart almak için talep oluşturun

Sağladığı üstün güvenlik ve ekonomik kullanım olanaklarının yanı sıra paykasa işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırmanızı da sağlar. Ödeme sırasında sadece birkaç saniye içinde talimatınız ulaşmış ve ödemeniz gerçekleştirilmiş olacaktır. Tüm bu ayrıcalıklar ile online alışveriş işlemlerinizi daha konforlu ve güvenli hale getirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek paykasa al talebinizi oluşturun.

Okuma : 206