Kredi kartından çok daha güvenli: paykasa kart

12 Nisan 2 Kredi kartından çok daha güvenli: paykasa kart

Kredi kartından çok daha güvenli: paykasa kart

Kredi kartından çok daha güvenli: paykasa kart

Profesyonel internet kullanıcılarının sık sık gerçekleştirdiği bir işlem olan online alışveriş zaman zaman güvenlik tehditlerine maruz kalabiliyor. İnsanların kişisel bilgilerine yönelik saldırılar bunun en büyük sebebi. Bu kapsamda hizmet veren sitemizde paykasa kart uygulamasına dair bilgi alabilir ve güvenli alışveriş olanaklarını öğrenebilirsiniz.

 

Faiz ya da işlem giderleri yok

Tıpkı kredi kartı gibi 16 haneli bir kart numara alanına, güvenlik koduna ve son kullanma tarihine sahip olan paykasa kart ödeme araçları içinde en güvenli olanıdır. Faaliyete başladığı günden bu yana herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmaması paykasa sisteminin ne kadar kullanışlı olduğunun ispatıdır. Herhangi bir işlem ücreti ya da faiz ödemeden alışverişlerinizi güvenli hale getirmek için en uygun koşullarda paykasa kart edinebileceğiniz sitemizi ziyaret edin. Zaman kaybetmeden sisteme dair bilgi alabileceğiniz sitemizi ziyaret ederek örnek çalışmaları görebilirsiniz.

 

Paranızı korumaya alın

İnternet korsanlarının artan dolandırıcılık girişimleri insanları alternatif ödeme kanallarını araştırmaya mecbur bıraktı. Bu kapsamda en popüler ödeme aracı olan paykasa kart belirlediğiniz limit kadar alışveriş yapmanızı ve bir çelik kasaya sahipmiş gibi güvende olmanızı sağlıyor. Daha rahat ve daha uygun fiyatlı alışveriş olanakları sunan online alışverişte artık güvenli bir dönem başlıyor. Siz de paranızı paykasa ile koruma altına alın.

Okuma : 211