Dolandırıcılık tarihe karışıyor

12 Nisan 2 Dolandırıcılık tarihe karışıyor

Dolandırıcılık tarihe karışıyor

  

Dolandırıcılık tarihe karışıyor

İnternette kullanabileceğiniz güvenli bir kasa anlamına gelen paykasa online alışveriş tutkunlarının her alanda kullanabileceği güvenli bir ödeme aracıdır. Belirlediğiniz limitlerin dışına çıkmayan ve faiz gibi yan giderler bulunmayan bu sistemde paranız kadar harcama yapabileceksiniz. Bu sistem kredi kartı ile karıştırılmaması gereken bir finansal ödeme aracıdır. Artan dolandırıcılık girişimleri bu yeni sistem ile tarihe karışıyor.

 

Sistemi yakından tanımak için iletişim kurun

İnsanların kişisel bilgilerinin güvenliğinden endişe duymadığı bir sanal ağ yaratmak amacıyla hayata geçirilen ve kısa sürede büyük ilgi gören paykasa sizin de ilginizi çekecek. Bu uygulama sayesinde kredi kartı ya da banka kartı gibi verilerinizi kullanmak yerine sadece 16 haneli bir numara ile alışveriş yapacak ve uçtan uca şifreleme tekniği ile korunan hesabınızı sadece alışverişlerinizde kullanacaksınız. Hayatın her alanında gerekli olan online alışverişi daha konforlu ve güvenli hale getiren bu sistemi yakından tanımak için sitemizi inceleyin.

 

Hiçbir ek ücret ödemek yok

Türkiye’de büyük alışveriş sitelerinin tamamında geçerli olan ve geçerlilik alanı giderek artan paykasa uygulaması alışverişlerin konforunu artırdığı gibi kullanıcıların internet ortamına olan güvenini de artırmaktadır. Bu kapsamda belirli bir limit dahilinde alışverişlerinizi yapabileceğiniz bu güvenli platforma siz de katılabilirsiniz. Sitemizi inceleyerek sadece birkaç dakikada üyelik başvurusu yapın ve hiçbir ek ücret ödemeden bu hizmetten yararlanın.

Okuma : 243