Banka talebini hemen oluşturun

8 Nisan 20 Banka talebini hemen oluşturun

Banka talebini hemen oluşturun

Banka talebini hemen oluşturun

Kredi kartından çok daha güvenli bir ödeme aracı olan paykasa hesabınızda kalan paraları kullanmak için paykasa bozum işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Nakde çevirmek anlamına gelen bozum işleminde banka hesap bilgilerinizi paylaşmanız sonrasında kartınızın bakiyesi birkaç dakika içinde bankanıza aktarılır. Zaman kaybetmeden sisteme giriş yaparak banka aktarım talebinizi oluşturun.

 

Hafta içi transfer kolaylığı

Bir alışverişten arta kalan paranızı geri almak için ya da yüklediğiniz bakiyeyi alışverişte kullanmaktan vazgeçtiğiniz durumlarda paykasa hesabınızı bozdurmanız ve bankaya aktarmanız gerekir. Bu işlem için yardım alabileceğiniz sitemiz en hızlı şekilde paykasa bozum işlemi yapmanız için günün her saati uzman editörler tarafından takip edilmektedir. Talep oluşturduğunuz anda kart bilgileriniz eşleştirilerek banka hesabınıza eft gerçekleştirilir. Herhangi bir masraf durumunda bilgilendirileceğiniz bu sistemde paranızın her bir kuruşunu kullanmanız için hafta içi ve mesai saatlerinde işlem yapmanız tavsiye edilmektedir.

 

Banka hesabınıza nakit aktarım için talep oluşturun

Sağladığı işlem kolaylığı ve üst düzey güvenlik sayesinde kısa sürede popülerlik kazanan paykasa uygulaması güvenli alışveriş olanağının yanı sıra istediğiniz her an nakit aktarım olanağı da sunuyor. Bu kapsamda sitemizi ziyaret ederek paykasa bozum sekmesini kullanın ve banka bilgilerinize göre kart hesabınızın transferini talep edin. Paykasa kartınızda kalan para birkaç dakika içinde banka hesaplarınıza nakit olarak aktarılacaktır.

Okuma : 209