Paykasa bozum için hızlı hizmet ayrıcalığı

16 Nisan 2 Paykasa bozum için hızlı hizmet ayrıcalığı

Paykasa bozum için hızlı hizmet ayrıcalığı

Paykasa bozum için hızlı hizmet ayrıcalığı

Güvenli alışverişe önem verenlerin yakından tanıdığı paykasa uygulaması alışverişlerinizin konforunu artırmanın yanı sıra ek hizmetlerde de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu kapsamda kartınızdaki parayı harcamaktan vazgeçerseniz paykasa bozum sekmesini kullanarak kalan bakiyenizi banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Bu aktarım işlemi için birkaç dakika beklemeniz yeterli olacaktır.

 

Banka hesaplarınıza kolay aktarım seçeneği

Genel anlamda müşteri güvenliği ve memnuniyeti üzerine kurulu olan paykasa sistemi Türkiye’de on binlerce insanın kullandığı popüler bir ödeme aracıdır. Bu uygulama alışverişlerde güvenlik ve hızlı kullanım sağladığı gibi alışveriş sonrasında da müşteri taleplerine yönelik çalışmalar sürdürüyor. Bu çalışmaların en büyük örneği sistemde kalan bakiyenizin kolay bir şekilde banka hesaplarınıza aktarılmasıdır. Sitemizi ziyaret ederek paykasa bozum sekmesini kullanın ve talep ettiğiniz bakiye miktarı kadar nakit para banka hesaplarınıza aktarılsın.

 

Hafta sonu ya da geç saatlerde transfer yapmayın

Profesyonel bir ekiple gerçekleştirilen finansal işlemlerinizde paranızın güvenliği ve işlemlerinizin hızı özen gösterilen en önemli konulardır. Bu sebeple kartınızın kalan bakiyesini nakit para olarak kullanmak istediğinizde site editörlerine talep formu ulaştırmak için paykasa bozum sekmesine katılmanız gerekir. Kalan bakiyeniz banka üzerinden hesaplarınıza aktarılır ve nakit olarak kullanabilirsiniz. Sitemizi günün her saatinde ziyaret edebileceğiniz gibi aktarım işlemlerini hafta sonu ya da gece geç saatlerde yapmamanız tavsiye edilir.

Okuma : 176