Paykasa Akbank

07 Mart 20 Paykasa Akbank

Paykasa Akbank

Paykasa Akbank

Yeni teknolojiler geliştikçe internette gelişmektedir. Bundan dolayı Paykasa gibi yeni ön ödemeli kartlarda gelişerek hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Kişisel bilgilerimizi güvende tutmanın yanı sıra sistemi ile kullanıcılara en kolay ödeme sistemini sunmaktadır. Paykasa kartını satın alarak isterseniz alışveriş sitelerinde güvenle kullanabilirsiniz. İsterseniz de oyun sitelerinde güven içerisinde ödemenizi yapabilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Paykasa kart almak diğer banka kartlarına nazaran çok daha kolaydır. Öncelikle resmi Paykasa sitesine girerek satın almak istediğiniz kart tipini seçmeli daha sonra ister müşteri temsilcisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. İsterseniz de üye olarak satın alım işlemlerinde de ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Döviz kurlarına göre satın alacağınız kartın dolar endeksi TL cinsine çevrilerek alınmaktadır.

Tutarı ödedikten sonra yetkililer tarafından kontrol edilerek onaylanır. Daha sonra ödemesini yapmış olduğunuz kartın karşılığında ilk olarak sizlere ön ödemeli sanal kart verilmektedir. 16 haneli dijital kod anında verilmektedir. Kart satın alma işleminiz hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlandırılacaktır.

Türkiye ile birçok bankayla anlaşan Paykasa, Akbank gibi birçok bankalara da hizmet vermektedir. Bu sayede Akbank hesabınız var ise Paykasa ile entegre edebilir, ödemelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha az komisyon ücreti ve masraflar ile daha çok keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bu sayede Paykasa Akbank kartı ile internetten kişisel bilgilerinizi paylaşmadan, daha az komisyon ödeyerek alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapacaksınız.

Okuma : 640